Kamarátka Borisa Kollára Miroslava Fabušová (37) opäť prekvapila. Modelka, ktorá sedela v čase nehody v limuzíne predsedu parlamentu, priznala, že je konečne tehotná. Napriek tomu, že nosí pod srdcom dieťa, však nemá problém so zverejňovaním pikantných záberov.

Miroslava Fabušová sa zapísala do povedomia verejnosti, keď sa koncom roka nachádzala vo vládnej limuzíne predsedu parlamentu Borisa Kollára. 37-ročná modelka skončila po autonehode v nemocnici, pričom ju následne čakala nepríjemná operácia. Fabušová tiež priznala, že viackrát prišla o bábätko a napokon nafúkala rovno za volantom.

Len pred pár dňami však odhalila, že sa jej konečne opäť podarilo otehotnieť, no keďže má byť približne vo 4. mesiaci, nechcela o chúlostivej téme bližšie hovoriť. Nevie sa ani to, kto by mal byť šťastným oteckom.

Kráska sa ale napriek tehotenstvu na sociálnej sieti neobmedzuje a zverejňuje ešte provokatívnejšie zábery ako v minulosti. Najnovšie zavesila na svoj profil aj obnažené prsia, na ktoré prikreslila čierne krížiky, foto >>> TU >>>. Na zábere je tiež vidieť grafické úpravy, ktorými sa modelka pokúšala pozmeniť svoj zovňajšok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/mirkafabus, Televízia Markíza