Martin Šmahel patril dlhé roky k obľúbeným moderátorom. Pracovné pozvania prijímal najmä v Markíze, no záujem oňho javili aj na súkromných či spoločenských akciách. Od minulého leta je však okolo televíznej tváre ticho a Martin si tak musel nájsť novú prácu mimo kamier!

40-ročný moderátor má od minulého leta stopku v televízii. Martin Šmahel sa až doposiaľ pravidelne objavoval na obrazovkách, no po šou Survivor sa jeho pracovné ponuky pred kamerami okresali na nulu. Samotná televízna tvár priznala, že ho už nevolajú ani na moderovanie súkromných akcií.

Peniaze však v rodinnom rozpočte chýbajú, a tak sa Martin obracia ako vie. „Niečo mám pravidelne v oblasti videotréningu, žene som pomáhal s jej projektmi v službách a občas promo cez Instagram,“ uviedol pre Topky. Moderovanie mu však chýba: „Keby bola možnosť moderovania, jasné, že by som bral. Ale nie je, takže robím, čo príde,“ priznáva.

Najnovšie fanúšikov na sociálnej sieti prekvapil novou prácou, ktorú rozbieha v úplne inej oblasti. Muž roka 2008 totiž v Bratislave tepuje domácnosti. „Tepujem v Bratislave a okolí sedačky, koberce, matrace, ak máš garáž s elektrikou, tak aj auto,“ ponúka moderátor na Instagrame. K svojej práci si pritom želá aj občerstvenie v podobe kávy: „Pijem caffe lungo bez mlieka a cukru,“ dodáva. Martin ozrejmil, že zatiaľ ide o pomoc známemu, keďže si kvôli rehabilitáciám s malou Emkou nemôže nájsť prácu v štandardnom pracovnom čase.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: IG/martinsmahel, Televízia Markíza