Adela a Viktor Vinczeovci čelili dlhé obdobie nemiestnym otázkam ohľadom počatia bábätka, pričom práve moderátor Televíznych novín napokon verejne hovoril o svojom probléme. Sympatická dvojica sa však na ceste za dieťatkom nenechala odradiť a podstúpila adopčný proces, čím sa stali inšpiráciou pre mnohých Slovákov.

V januári 2023, tesne pred spustením ôsmej série tanečnej súťaže Let’s Dance, sa na verejnosť dostala jedinečná informácia. Adela Vinczeová spolu s manželom Viktorom si totiž osvojili dieťatko, ktoré im úrady pridelili ešte v novembri 2022.

Od podania žiadosti o adopciu tak uplynuli tri roky, no nadšení rodičia nechceli z dôvodu procesu prezrádzať žiadne bližšie informácie. „Mám pocit, akoby bolo s nami dieťatko odjakživa. Je to veľmi zvláštne a už si ani neviem predstaviť, aké to bolo predtým. Neviem nájsť iný výraz ako: Je to veľmi pekné,“ povedala Adela v marci pre Plusku s tým, že k dieťatku cíti silné puto.

Aj keď si Vinczeovci dlhodobo nechávali výhradne pre seba informáciu, či vychovávajú chlapčeka alebo dievčatko, napokon šťastná mamina potvrdila, že im do rodiny pribudol synček. „Je veľmi živý, takže máme o aktivitu a zábavu postarané. Je zaujímavé pozorovať aj reakcie okolia. Ľudia sa zväčša zhodnú v tom, že je naozaj rozdiel mať dievčatko a chlapca,“ dodala moderátorka pre Plusku.

Vinczeovcov s chlapčekom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska | Foto: IG/ViktorVincze