Známa americká herečka a jej partner sa rozhodli pre radikálny krok po piatich rokoch spoločného randenia. Dňa 10. júna 2017 si vymenili manželské sľuby v rodnej krajine jej vyvoleného a na ich svadbe dokonca nechýbali ani celebritní hostia. 

Hollywoodska kráska menom Jessica Chastain je známa z mnohých úspešných filmov, ku ktorým možno zaradiť Interstellar, Marťan, Miss Sloane a tento rok sa do kín dostal historicko-dramatický film Úkryt v Zoo, v ktorom si zahrala hlavnú úlohu. Ako herečka patrí medzi tie najlepšie, o čom svedčia aj mnohé nominácie na rôzne prestížne ocenenia, ku ktorým patrí napríklad BAFTA, Zlatý glóbus, ale aj Oscar. Jessica je nielen filmová, ale aj seriálová herečka. Môžete si ju pamätať aj z dramatickej snímky Pohotovosť z 90. rokov.

40-ročnej sympatickej Američanke sa nedarí len v kariére, ale aj v súkromnom živote. Od roku 2012 tvorí pár s 34-ročným Talianom. Gian Luca Passi de Preposulo pracuje pre taliansko-francúzsku módnu značku Moncler. Dvojica sa rozhodla po piatich rokoch randenia posunúť svoj vzťah vyššie a 10. júna 2017 si v rodinnej vile ženícha povedali “áno”.

Na ich veľkom dni “D” sa objavili aj mnohé známe tváre ako Anne Hathaway s manželom, herečka Emily Blunt, ktorá bola zachytená spolu manželom Johnom Krasinskim, ako si v tom období užívali aj slnečné lúče v Toskánsku. Šťastným mladomanželom prišli zablahoželať aj ďalší prominenti, ku ktorým patril venezuelský herec Édgar Ramírez, celebritná stylistka Valentina Micchetti či neter Giorgia Armaniho.

Jessica Chastain a Gian Luca Passi de Preposulo


Zdroj: Etonline.com | Foto: Instagram, YouTube