Minulý rok sa na verejnosti prevalil prípad zneužívania maloletých dievčat majiteľmi modelingovej agentúry. Ich obete sa dlhé roky báli prehovoriť, no nastal zlom, ktorý všetko zmenil. Po nových stopách išla aj redaktorka Kristína Kövešová.

Manželia Peter a Martina z Mojmíroviec sú majiteľmi modelingovej agentúry, ktorú využívali na lákanie maloletých dievčat túžiacich po úspešnej kariére. Namiesto toho však boli zneužívané. Jednou z obetí bola aj slovenská speváčka a raperka Simona “Sima“ Hegerová.

Dvojicou bola oslovená, keď mala 14 rokov, pričom k pohlavnému zneužitiu prvýkrát došlo šesť mesiacov od zoznámenia. Peklo trvalo dlhé tri roky a následne došlo k vyhrážkam. Aj vďaka jej výzve sa prihlásili ďalšie dievčatá, ktoré si prešli rovnakými zverstvami.

Polícia tak momentálne eviduje už 21 obetí, pričom Peter sa stále nachádza vo väzbe a jeho manželka je stíhaná na slobode. Práve jej chcela dať investigatívna redaktorka Kristína Kövešová priestor na vyjadrenie. Pri dome však narazila na matku obvineného Petra, ktorá na ňu zaútočila tĺčikom a valčekom na cesto. Markizáčka si tak vypočula nielen urážky, ale schytala aj pár úderov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<