Narodenie nového potomka je veľkou udalosťou v živote každej rodiny. Pre Lenku a Milana Krveľových z Michaloviec o to viac, že krstili už svoje tretie dieťa. Rodičia malého Marcelka však majú rómsky pôvod a preto aj krstiny boli úplne odlišné, než na čo je väčšina z nás zvyknutá. Zlatý cumeľ, 52 centimetrový oblek za 650 € a hostia ovešaní zlatom.

V rodine Krveľových je zvykom, že krstiny sa robia v honosnejšom štýle. Okrem mnohých hostí nemôže chýbať ani zlato, drahé oblečenie a darčeky, či množstvo peňazí v kočíku novorodenca. Marcelkovi ku krstinám prišiel zaspievať aj známy súťažiaci z reality šou Farma – Reza Givili, ktorého doprevádzala priateľka Božka.

Malému Marcelkovi prišiel zaspievať aj Reza Givili

Rodičia Lenka a Milan takto krstili aj predchádzajúce dve deti. Ďalšie dieťa však už neplánujú. Dôležitú úlohu zohrávajú aj krstní rodičia, ktorí sa musia dôkladne postarať o svojho krstného syna. Narodeniny, prvé sväté prijímanie, či birmovka budú v ich réžii. „Viem, čo ma čaká a je to v pohode, aj keď by dnes trebalo,“ vyhlásil hrdo krstný otec.

Zostrih z týchto honosných krstín si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: youtube.com, gipsytv.eu | Foto: youtube.com