Posledné dni akoby sa vrece roztrhlo s krásnymi slovenskými ženami, ktoré vystavujú svoje vypracované telá. Nie je sa čo čudovať, máme za sebou leto plné slnka a dovoleniek. Tentokrát padla sánka všetkým fanúšikom Veroniky Nízlovej! Jedna zo sestier dua Twiins si užíva s manželom dovolenku v Turecku.

Dvojičky Twiinsky sú známe tým, že väčšinu času trávia spolu aj napriek tomu, že už majú 30 rokov a každá svoj vlastný život. Dôvodom je okrem faktu, že sú sestry, aj veľmi dobré priateľstvo medzi nimi a taktiež hudba, ktorá je ich prácou. Tieto dni sa ale ich cesty rozišli a samotné dievčatá upozornili na sociálnej sieti, že fotky budú pridávať oddelene. Slobodná zo sestier, Daniela, do Turecka zavítala skôr. Nasledovala ju potom aj Veronika, no dievčatá nebývajú v tom istom hoteli, aj keď dovolenkujú obidve v tom istom štáte.

[sociallocker]Veronika Nízlová sa vybrala na romantickú cestu so svojím manželom Tomášom Krúpom. Fotkami sa pochválili obaja na Instagrame, kde Veronika uverejnila aj záber, ktorý púta najväčšiu pozornosť. Fanúšikovia tak majú možnosť vidieť dokonalú postavu mladej speváčky, ktorá patrí jedine jej manželovi. Pohľad zozadu stojí za to, ako vystrihnutý zo zahraničného časopisu. Fotku si môžete pozrieť TU!

https://www.instagram.com/p/BKdQaepDd3G/?taken-by=veronikatwiins

 

https://www.instagram.com/p/BKd6hRwh8ej/?taken-by=tomaskrupa

 

https://www.instagram.com/p/BKXtnMRhJtz/?taken-by=tomaskrupa

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram
[/sociallocker]