Moderátori rannej relácie Teleráno včera (14. decembra) privítali v štúdiu herečky Petru Polnišovú a Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú. Obe prišli hovoriť o galavečere, ktorý televízia Markíza plánuje odvysielať už o pár dní. Debata sa však náhle stočila na udalosť, ktorá obe dámy rozplakala.

Obľúbené slovenské herečky v Teleráne predstavili galavečer s názvom “Najkrajšie Vianoce“, pričom sa zhostili úlohy moderátoriek. Večerný program bude odvysielaný už v piatok (18. decembra), pričom jeho cieľom je pomôcť niekoľkým rodinám s neľahkým osudom. Diváci sa zároveň môžu tešiť na množstvo hudobných vystúpení i vtipných ,,skečov“.

Tomáš Juríček napokon zmenil tému a uviedol, že jeho rodina pri štredrovečernom stole pravidelne spomína na ľudí, s ktorými už nemôžu byť. Bolo jasné, že moderátor chcel hovoriť o náhlej smrti herca Štefana Kožku (†66).

Pri spomienke na milovaného kolegu obe dámy neudržali slzy, keďže smutnú správu sa dozvedeli iba pár hodín pred natáčaním. ,,Veľmi, veľmi sme všetci zasiahnutí, lebo naozaj to natáčanie, ako to už hovoríme roky, my sme tam úzka skupina ľudí…. Predstava, že sme o jedného prišli, je pre nás momentálne hrozná,“ povedala budúca dvojnásobná mamička so slzami v očiach.

K smrti Kožku sa vyjadrila aj Polnišová, s ktorou zrejme ako poslednou natáčal jednu zo scén v seriáli Horná Dolná. ,,Števko bol súčasťou tej našej rodiny…. Je neuveriteľné si uvedomiť, že vlastne už tu nebude. Vždy odchádzal plný humoru a vychechtaný a veselý a, samozrejme, každý si potom, keď prídeme domov, riešime svoje veci, ktoré doma máme, ktoré možno iným neodhalíme. Tak mu posielame, naozaj “starému čertovi“ veľa lásky,“ s roztraseným hlasom povedala Petra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk