Každoročne sa počas vianočných sviatkov vracajú na televízne obrazovky klasické rozprávky z domácej produkcie, ktoré však dopĺňajú aj nezabudnuteľné filmy zo zahraničia. Jedným z nich je zaiste i romantická komédia Kučeravá Sue, pričom príbeh malej šibalky z ulice patrí k tým najobľúbenejším.

Americký príbeh o bezdomovcovi Billovi, jeho nevlastnej dcére Sue a právničke Grey si získal milióny fanúšikov po celom svete. Od natočenia detskej komédie o kučeravom a mimoriadne vnímavom dievčatku, ubehlo už neuveriteľných 28 rokov, pričom z predstaviteľky hlavnej hrdinky je aj po takmer troch desaťročiach veľká hviezda. Avšak, možno sa budete čudovať, no spevácka!

Hlavné úlohy v obľúbenej vianočnej komédii stvárnili hollywoodske esá Jim Belushi a Kelly Lynch, pričom role Sue sa dokonale zhostila herečka Allisan Porter. Mladá umelkyňa sa vo svojom detstve objavila ešte v zopár snímkach, avšak následne uprednostnila štúdium a divadelné dosky. Na prahu dospelosti začala aktívne spievať a pôsobila v niekoľkých kapelách.

Napokon sa dnes už 38-ročná Alisan prihlásila do americkej verzie šou The Voice, kde v porote sedeli Christina Aguilera, Adam Levine, Blake Shelton a Pharrell Williams. Potom, ako svoje sedačky otočili všetci štyria, bývalá herečka si za svojho kouča vybrala Christinu, s ktorou v roku 2016 celú šou vyhrala. V súkromnom živote bola Alisan 5 rokov vydatá za Briana Autenrietha, s ktorým má syna Masona Blaisa (7) a dcéru Ariu Sage (5).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/iam_alisanporter, yesofcorsa.com | Video: YouTube