Kvetka Horváthová, ktorá ešte donedávna patrila k hlavným tváram reality šou Farmy, má veľký dôvod na radosť. Z fotky, ktorú ukázala nadšeným fanúšikom, nebudete môcť odtrhnúť oči.

Kvetka Horváthová patrila ešte donedávna k stabilným tváram reality šou Farma, ktorá už o pár dní spustí svoju jedenástu sériu. Po tom, čo ju na poste moderátorky vedenie vymenilo za komičku Evelyn, sa ale naďalej prihovára divákom Reflexu a najmä Telerána. Sympatická blondínka, ktorá sa na markizáckom DOD takmer začala dusiť po trápnom fóriku Vinczeho, má ale momentálne obrovský dôvod na radosť.

So svojím manželom a podnikateľom Júliusom sa Kvetka príliš často neukazuje, no tentokrát urobila výnimku. Dvojica, ktorá spoločne vychováva dcéru Paulínku, totiž oslavuje 20. výročie svadby. Okrem nádherného svadobného záberu ukázala moderátorka aj aktuálnu fotku s manželom. Musíme uznať, že Július je veľký fešák a pristane im to spolu aj dnes. K romantickej snímke pridala Kvetka aj nádherné slová. “Vraví sa, že každý z nás má niekde na svete svoju polovičku. Ja som tú moju stretla a dnes máme 20. výročie svadby,” napísala. Manželom blahoželáme a prajeme ešte veľa šťastných rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kvetka na fotke spred 20-tich rokov (VĽAVO) a aktuálny záber oslavy 20. výročia svadby (VPRAVO)

Zdroj │ Foto: Instagram/kvetkah, TV Markíza