Lukáš Adamec, jeden z najúspešnejších slovenských spevákov, si svoje súkromie úzkostlivo stráži, pričom informácie ohľadom osobného života zdieľa s fanúšikmi len zriedkavo. V uplynulých hodinách urobil hudobník výnimku a s priaznivcami sa podelil o úlomky jedného z najdôležitejších dní jeho života.

35-ročný rodák z Košíc, ktorý má na svojom konte mimoriadne úspešné hity ako Horúca láska či Tancuj mi, momentálne prežíva najkrajšie životné chvíle. Len pred pár dňami totiž víťaz druhého ročníka speváckej súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar vstúpil do manželstva, kým fanúšikovia ostali z informácie viac ako prekvapení.

Pre hudobníka totiž nejde o prvý zväzok, nakoľko do toho vhupol ešte v roku 2013 s exmanželkou Miriam, ktorá mu porodila syna Tea a dcéru Leu. Vzťah dvojice však nevydržal a o 5 rokov neskôr Lukáš priznal, že sa rozvádza. O novej priateľke následne prehovoril až v marci 2021, kedy zverejnil záber s krásnou ryšavkou Zuzanou.

S tou si následne povedal svoje áno uplynulú sobotu v hoteli v Starej Lesnej, kde hosťom hrala do tanca nielen živá kapela, ale aj samotný ženích. I keď spevák najskôr súkromné zábery nezverejňoval, napokon predsa len urobil výnimku a mladomanželia sa ukázali v plnej kráse. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/shine_vision, stanatop