V 80. rokoch urobila dieru do medzinárodnej hudobnej scény skladbou Like a Virgin, ktorá búrala hudobné rebríčky po celom svete a dnes sa vracia v plnej kráse späť. Nestarnúca Madonna hlási svoj veľkolepý návrat prvou ochutnávkou z nového albumu Madame X.

60-ročná kráľovná popmusic sa neustále cíti ako na prahu dospelosti, o čom svedčí najmä jej vystupovanie a prezentácia na sociálnych sieťach. Od 1. apríla začala nestarnúca diva poukazovať na svoj 14. štúdiový album Madame X, ktorý by mal oficiálne vyjsť ešte v priebehu tohto roka.

Ešte predtým však speváčka zverejnila prvú ochutnávku z pripravovanej novinky, ktorou je singel s hitmakerom Malumom. Skladba “Medellin” však nie je jediným hitom s kolumbíjskym umelcom, nahrala s ním totiž ešte jednu skladbu.

„Madame X je tajná agentka, ktorá cestuje po svete, mení si identity, bojuje za slobodu a prináša svetlo na tmavé miesta. Je inštruktorkou čače, profesorkou, hlavou štátu, gazdinou, jazdkyňou, väzenkyňou, študentkou, učiteľkou, mníškou, kabaretnou speváčkou, svätou, prostitútkou,“ vysvetlila.

Welcome to the World of Madame X

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Madonna