Slovenský herec Dano Heriban sa dostal do povedomia divákov vďaka účinkovaniu v seriáli Horná Dolná, kde si zahral jednu z hlavných postáv. Momentálne sa objavuje aj v populárnom projekte Druhá šanca. Málokto však vie, že jeho manželka je taktiež herečka!

Seriálový Brmbalík z Hornej Dolnej si veľmi rýchlo získal veľké množstvo divákov. Mnohí však neboli nadšení, keď sa zhostil postavy váženého doktora v seriáli Druhá šanca, no napokon jeho prejav zafungoval. A i keď ste to zrejme netušili, hercova manželka Kamila v minulosti taktiež pôsobila na divadelných doskách.

Heribanová však bola dlhodobo na materskej dovolenke s dvoma deťmi, v dôsledku čoho jej kariéra musela ísť bokom. Zdá sa však, že sa vracia do pracovného života, keďže ju už čoskoro budete môcť vidieť v markizáckej novinke Mama na prenájom.

Milovaná polovička obľúbeného herca sa zhostí postavy najstaršej dcéry Maroša Kramára, pričom stvárni Beátu Vernerovú. ,,Beáta je vášnivá kuchárka, v rodinnom podniku pomáha aj obsluhovať. S postavou mám spoločný vek a introvertnosť. Na seriáli ma nadchlo to, že to je pútavo písané. Striedajú sa tam kontrasty humoru, ale aj vážnych vecí,” s nadšením povedala pre markiza.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, markiza.sk | Foto: FB/Horná Dolná, Druhá šanca-TV Markíza