Už je to neuveriteľných 25 rokov, odkedy začala vysielať televízia Markíza, pričom sa významné jubileum rozhodla osláviť dokumentom o Televíznych novinách. Pred kamerou sa vystriedalo niekoľko obľúbených moderátorov, ktorí prehovorili o svojich začiatkoch. Vyjadrenie Marianny Ďurianovej by ste však čakali márne!

Televízia Markíza odvysielala dokument s názvom ,,Televízne noviny 25“. O svojich moderátorských začiatkoch prehovorili Vladimír Repčík, Andrea Vadkerti, Aneta Parišková a ďalší. Pred kamerou sa mala objaviť aj Marianna Ďurianová, ktorá svojho času moderovala Televízne noviny s Ľubomírom Karáskom či Rasťom Žitným.

V televízií pôsobila 13 rokov, pričom patrila medzi najväčšie televízne hviezdy. Známa blondínka tak bola tiež oslovená, aby sa stala súčasťou dokumentu, no ponuku odignorovala. V špeciáli sa tak mihla iba v retro reportáži bez jej komentáru či spomienok na pracovný kolektív.

Ďurianová napokon vysvetlila, prečo sa rozhodla dať Markíze košom. ,,Od ľudí, s ktorými som 13 rokov “žila“ a tvorila televíziu, som očakávala slušné správanie, empatiu a férovosť. Namiesto toho neváhali využiť moju osobu v súvislosti s reportážou, ktorou sa prezentovala “investigatívna“ redaktorka, a ktorá mi hrubo zasiahla do súkromia. Pritom moje meno fakticky s témou nijako nesúviselo, iba bolo komerčne zaujímavé. Z tohto dôvodu som nemala chuť zúčastňovať sa na spomienkovom dokumente, keďže moje príjemné spomienky na TV Markíza zatienil tento fakt,“ vysvetlila svoj postoj pre plusku.sk.

Rodáčka zo Žiaru nad Hronom hovorila o reportáži Kristíny Kövešovej, ktorá sa zaujímala o jej expartnera Romana Doležala. ,,V tejto bytovke podľa našich informácií mala NAKA hľadať partnera známej moderátorky Romana D.,“ povedala Kövešová v reportáži a následne zvonila na zvonček samotnej Ďurianovej, ktorá ukončila rozhovor vo chvíli, keď zistila, o čo ide.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: TV Markíza, TV JOJ