Martin Jakubec na seba v posledných mesiacoch pútal pozornosť viac než dosť. Svadba desaťročia s Božankou Verešou, ktorá sa ukázala ako absolútny podvod, bola len začiatok. Tvrdé kritizovanie a štipľavé urážky na adresu známych osobností zo šoubiznisu zrejme zaujali aj televíziu Markíza, ktorá dala spevákovi ďalšiu príležitosť zviditeľniť sa.

Známy miláčik postarších žien vytvoril hotový ošiaľ okolo svojej falošnej svadby, na ktorej nielen dobre zarobil, ale zároveň si aj zvýšil popularitu. Urážanie slovenských celebrít už zrejme považoval iba za bonus, vďaka ktorému sa o ňom neustále hovorí, aj keď v negatívnom slova zmysle.

Verejné kauzy Jakubca však zachytila aj televízia Markíza, ktorá dala spevákovi šancu opäť zažiariť. Martin totiž zverejnil záber, z ktorého je zrejmé, že je súčasťou nakrúcania novej relácie. ,,Točíme. Markíza. Čo to bude? Uhádni,“ napísal k fotografií. Mnohí fanúšikovia sa domnievajú, že pôjde o pokračovanie obľúbenej kulinárskej relácie Bez servítky.

Prekvapením je však rozhodne zostava piatich hostí, ktorí sedia pri stole plnom jedla. Za vrchom stola totiž sedí Marcel Nemec, ktorý bol súčasťou kedysi slávnej skupiny Kopytovci a oproti Jakubcovi figuruje dáma, ktorá sa nápadne podobá na bývalú farmárku Andreu Járovú, prvú víťazku reality šou Farma. Identita ďalších dvoch hostí zatiaľ nie je známa. Diváci sú však už teraz zvedaví, čím chce televízia Markíza prekvapiť a aké konflikty sa objavia priamo pred kamerou.

Zdroj: Instagram/martin_jakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Instagram/playmateandrea,