Fanúšikovia Farmy sa v poslednom čase nestačili čudovať nad záhadami, ktoré sa diali na statku. Po ich výraznej kritike sa rozhodla televízia Markíza zareagovať a vysvetlila, ako je možné, že Michalov zlomený zub bol zrazu v poriadku.

Fanúšikovia farmárskej šou majú plné zuby zvláštnych pravidiel, ktoré panujú počas jubilejnej desiatej série. Svoju nespokojnosť dávajú verejne najavo na sociálnych sieťach, čo zrejme donútilo televíziu Markíza konečne zareagovať.

Len pred pár hodinami pritom museli hasiť obvinenie z týrania zvierat, o ktoré sa postarala redaktorka z portálu Noizz. Vyjadrenie Markízy však akékoľvek pochybenia odmieta a na všetko má jasné dôkazy. Tentokrát sa ale rozhodli divákom objasniť aj to, ako je možné, že zlomený zub Michala Gajdošecha, pre ktorý si dal v duelantskej stodole zavolať aj zdravotníka, sa zázračne zocelil.

Podľa slov televízie nie je Farma žiadne väzenie a v prípade potreby je farmárom poskytnutá zdravotná starostlivosť. Michal tak túto možnosť využil a pri stole, kde sedela aj Evelyn, požiadal o termín u zubára, keďže sa mu nalomená a ostrá hrana zubu nepríjemne trela o jazyk. Potom, ako farmári súhlasili, sa tak pobral k lekárovi, ktorý mu zub opravil, hoci táto pasáž nebola v televízii odvysielaná.

Markíza vysvetlila opravu Michalovho zlomeného zubu

Zdroj: TV Markíza |  Foto: YouTube