Model, podnikateľ, a predovšetkým moderátor Martin Šmahel sa k svojim fanúšikom správa skutočne úprimne a svoje názory sa na sociálnej sieti prezentovať rozhodne neštíti. Nielenže netají finančné ťažkosti, ktoré mu spôsobila pandémia koronavírusu, ale ani svoje osobné pocity, ktoré prechováva k partnerke Beate. 

Martin Šmahel má k nevere ďaleko. Vyznanie lásky prejavil svojej partnerke a matke jeho druhej dcéry na sociálnej sieti: “Mám na sociálnych sieťach veľa známych, kamošov a ľudí, ktorých poznám. Sem tam si zalistujem pozrieť, čo je nové alebo sa mi ukážu tie návrhy, koho sledujú moji známi… A doooosť často sa vám, chlapi, čudujem,” píše moderátor.

Od Martina by sa zrejme zdieľania, komentáre a srdiečka pri profiloch žien hľadali ťažko: “Mať follow na desiatky či stovky cicušiek, čo lákajú kozami a perami je dosť divné, keď máte doma ženu, ktorá vám tvorí domov a ešte spolu vychovávate deti,” obúva sa do mužského pokolenia Šmahel.

Pre moderátora predstavuje každá cudzia žena visutý most nad priepasťou, na ktorom sa dom postaviť nedá: “Každá sekunda venovaná inej žene (pohľadom, slovom, myšlienkou, telesnou blízkosťou…) je krokom na ten nestabilný most a vzďaľovanie sa od brehu…
Viem, že dnes je ľahké mať v mobile kopec iných žien, sledovať ich, četovať, ale rovnako ľahké je aj zrútiť sa z toho mosta, tak bacha, aby ste nestratili pevninu z dohľadu,” uzatvára Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/martinsmahel