Mária “Mary” Bartalos je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších herečiek novej generácie, ktorá sa okrem celovečerného filmu Backstage či Trhlina teší i diváckej priazni v seriáli Oteckovia. Aj keď by ju mnohí fanúšikovia najradšej videli aj v súkromí po boku “veterinára Tatuša”, svoje srdce beznádejne odovzdala športovcovi Adriánovi Bartalosovi.

Mary Bartalos si počas uplynulých dní zbalila kufre a spolu s manželom Adriánom odleteli za veľkú mláku. V Amerike si mladá rodinka užila New York, ktorý bol ich splneným snom, a následne sa presunuli autom o čosi západnejšie. Usmiate tváre dvojice potešili mnohých fanúšikov, avšak nie až tak, ako najnovšia fotka krásnej herečky.

24-ročná umelkyňa z Čajkova, ktorá svojim talentom ohurovala najmä v šou Tvoja tvár znie povedome, zverejnila na sociálnej sieti Instagram prvú fotku s tehotenským bruškom. Schované pod čiernym tričkom sa budúcej mamine už nádherne črtá a v spojení s hladiacou rukou je doslova neodolateľná. “Mali sme krásny predposledný deň nášho výletovania. Toľko, koľko sa ja nasmejem počas dňa, to je neuveriteľné ♥️?? Ďakujem, za to všetko! Aj keď len pri obyčajnej ceste vlakom,” napísala dojatá herečka ešte pred pár hodinami.

Zdroj: Instagram/Maria.Bartalos