Mimoriadne obľúbený seriál Oteckovia sa predstavil divákom televízie Markíza začiatkom roka 2018, kedy spôsobil doslova fenomén. Príbeh o štyroch otcoch, ich deťoch a, samozrejme, polovičkách, si získal desaťtisíce fanúšikov po celom Slovensku vo všetkých vekových kategóriách.

Okrem Vlada Kobielskeho, Filipa Tůmu, Mareka Fašianga a Braňa Deáka sa hviezdami seriálu Oteckovia stali nielen deti, ale aj krásne polovičky štyroch tatušov, medzi ktorými dominuje čerstvá tehuľka Mary Bartaloš. Pre mladú herečku z Čajkova, okr. Levice, bol uplynulý rok nielen úspešný, ale doslova prelomový.

V pracovnej sfére sa jej darilo na každom kroku, pričom okrem seriálu TV Markíza sa objavila aj v hlavnej úlohe tanečného filmu Backstage, a taktiež zahviezdila v šou Tvoja tvár znie povedome. 24-ročná hviezda však zažila doposiaľ najkrajší rok aj v súkromnom živote, keď sa z nej v máji stala vydatá žena. S manželom Adriánom sa vzali v absolútnej tichosti bez medializácie a v kruhu najbližších, neďaleko Nového Mesta nad Váhom.

Ako Mary už niekoľkokrát priznala, nie je karieristka a viac ako práca je pre ňu životnou prioritou rodina. Práve preto nikoho neprekvapilo, keď koncom roka 2018 herečka oznámila, že je v radostnom očakávaní svojho prvého dieťatka. Informácia, ktorú budúca mamička potvrdila pre portál markiza.sk, vyšla najavo práve na sv. Mikuláša: “Áno, čakám prvé dieťatko a veľmi sa naň tešíme.”

Aj keď diváci spočiatku predpokladali, že tehotenstvo Mary scenáristi zahrnú do deja seriálu Oteckovia, opak sa stal pravdou. Herečka totiž oznámila, že s rastúcim bruškom natáčať nemieni a v deji si dáva neurčitú pauzu. Na prvé miesto totiž pochopiteľne kladie svoje dieťa, pričom tehotenstvo i bábätko si mieni užívať bez svetiel reflektorov.

V rozhovore pre Nový Čas však priznala, že vzhľadom na scenáre, ktoré v seriáloch tohto typu skĺznu do tragického „každý s každým“, prišlo plánované dieťatko v pravej chvíli: „V najlepšom treba prestať. A moje najlepšie je asi teraz,“ priznala herečka. Ako tiež Mary dodala, omnoho bližšia, ako tragická učiteľka Linda, jej je komédia, a preto by po návrate z materskej zrejme radšej uvítala zábavnejší formát. „Ja som bláznivý človek, tak som nemala v tomto smere žiadnu príležitosť. Neprekáža mi vystreliť si zo seba, takže by mi neprekážalo ani byť v relácii, ako bolo S.O.S. či Kredenc. Ak by prišla taká príležitosť, rada by som obrátila kartu a trošku zmenila prostredie.“ dodala.

Zdroj: Cas.sk | Foto: YouTube, Facebook, Instagram/Oteckovia, Maria Bartalos