Hudobné duo Mc Erik a Barbara počas 90-tych rokov valcovalo slovenské hitparády svojimi najväčšími hitmi. Pred 18 rokmi sa rozpadli, no dnes sa Erik Aresta chystá na svoj veľký návrat s touto speváčkou!

[sociallocker]Erik Aresta (44) a Barbara Haščáková (36) rozpútali v slovenskom šoubiznise 90-tych rokov celkom slušný ošiaľ a nebolo človeka, ktorý by nepoznal ich najväčšie hity ako “Do it” či “Anjel”. Dvojica sa však pred 18 rokmi rozpadla a každý si išiel po svojom.

mc erik navrat
Erik kedysi vystupoval so speváčkou Petrou.

Barbara žije za veľkou mlákou, no hudbe sa natoľko nevenuje. Má za sebou aj poriadne krušné obdobie, pred pár rokmi jej totiž umrel milovaný otec a nato sa dozvedela od lekárov, že trpí akútnym zápalom pankreasu. V súčasnosti sa o jej živote vie len málo, no pred časom zverejnila fotku so svojím o 10 rokov starším priateľom Stevom, ktorý má byť údajne podľa denníka pluska.sk už 3 roky aj jej manželom po tajnej svadbe v Amerike.

mc erik navrat
Erik pracuje na svojom tele a je z neho takýto fešák.

Erik žije už 20 rokov v Prahe, kde sa venuje hudbe. Pred časom si zaspieval aj so speváčkou Petrou, ktorá na vystúpeniach suplovala slávnu Barbaru. Dnes chystá comeback, no po jeho boku sa objavuje úplne nová speváčka – Ivana Poláčková, ktorá pred 9 rokmi vyhrala šou Môj najmilší hit. Ako im to spolu ide, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu zo spoločného vystúpenia.

mc erik navrat
Mc Erik žije v Prahe a živí sa ako DJ v nočných kluboch.
mc erik navrat
So speváčkou Ivanou Poláčkovou im to na pódiu klape.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]