Meno slovenského herca Tomáš Maštalíra (41) sa v priebehu rokov zmenilo na kvalitnú značkou. Jeden z najlepších slovenských umelcov sa tak stal zárukou výborného hereckého výkonu, kvality, a predovšetkým úspechu. Podvodníci sa preto rozhodli prilepšiť si na úkor známeho umelca nechutným spôsobom.

Prostredníctvom istého portálu sa po Slovensku šíri článok, kde sa mal Maštalír pochváliť v spravodajskej televízií TA3 o jeho úspechoch vo svete biznisu. Zároveň titulka navádza čitateľov, aby boli súčasťou jeho tajného plánu k zbohatnutiu. „Tomáš Maštalír ukazuje, ako zarobil po bankrote vďaka tejto príležitosti z domu 2,3 milióna eur. Tvrdí, že to dokáže každý a v relácii Téma dňa ukazuje, ako!“ píše sa na internetovej stránke.

Ide však o obrovský podvod zo strany neznámeho páchateľa, ktorý do týchto špinavostí zatiahol aj slovenského herca. V texte podvodník navádza čitateľov, aby investovali 250 eur do digitálneho platidla, ktoré v skutočnosti neexistuje. Dokonca je ako autor článku uvedený Jozef Kuciak, pričom má falošne ísť o otca alebo brata zavraždeného novinára Jána Kuciaka. Určite ide o nepravdivú informáciu, ktorá má výhradne vzbudzovať pozornosť.

Podvodný článok

Foto: intellectualstabilize.eu, Facebook/Ministri – oficiálna stránka