Tajomstvo Michaela Gajdošecha, o ktoré sa zaujímali viacerí fanúšikovia, je konečne odhalené. Za všetko pritom môže jeho fotka z detstva a detail, ktorý vyzradil odpoveď na jednu toľkokrát preberanú otázku.

Michal Gajdošech patril na Farme k najpohľadnejším chlapom a niet sa čomu diviť. V minulosti totiž získal viaceré prestížne ocenenia v súťažiach ako Najkrajší muž planéty či mnohé iné. Práve vzhľad farmára bol otázkou, ktorá trápila viacerých jeho fanúšikov a neprestajne ho bombardovali s rovnakou otázkou.

Má Michal napichané či zväčšené pery? Táto úvaha mala bežať v hlavách viacerých fanúšikov, ktorí si inak nedokázali vysvetliť Mišove plné pery a dokonalý výzor. Model sa ale rozhodol raz a navždy vyvrátiť klebety, ktoré o ňom kolujú a ako dôkaz zavesil na sociálnu sieť svoju fotku z detstva.

Na tej je totiž zrejmé, že veľké a mäsité ústa mal fešák, ktorý momentálne randí so známou slečnou, už ako malý chlapec: „Môžem to vysvetľovať 100-krát, že nemám napichané pery, ale asi vás presvedčím len takto. Možno sa taká narodila, možno je to Maybelline… a o kučeravých vlasoch ani nehovorím,“ priznáva pravdu exfarmár, ktorého výzor je teda výsostne dielom prírody.

Michal Gajdošech mal väčšie pery už ako dieťa
Počas Farmy randil s Líviou
Teraz je šťastný po boku Karin

Zdroj | Foto: Instagram, TV Markíza