Misska Petra Denková Sliacka (25) prišla pred pár týždňami o svoje vytúžené bábätko, a to len tri týždne pred termínom pôrodu. Z ťažkej rany osudu sa doteraz nedokáže spamätať. Toto je jej bolestivá spoveď…

Petra Denková Sliacka si prežila v posledných týždňoch veľmi kruté obdobie, z ktorého sa doteraz nedokáže spamätať. Druhá vicemiss Slovensko a Miss Supranational Europe prišla len tri týždne pred pôrodom o svoje vytúžené bábätko, ktoré malo dostať meno Amália.

Spolu s milovaným manželom Martinom sa z rany spamätávajú len ťažko, a preto sa napokon rozhodli aspoň trochu si zahojiť rany na krásnych Maledivách. Spoveď krásky o tom, ako prežíva najväčšiu stratu v živote, ale trhá srdce.

Keďže som tu s vami zdieľala tehotenstvo od 4. mesiaca, asi by bolo zvláštne tváriť sa, že sa nič nestalo. Dva mesiace dozadu sa mi zrútil svet, priviedla som naň Ameliu, našu dcérku bez tlčúceho srdiečka. Prečo sa to stalo?! Otázka, ktorá ma zožiera každučký deň, no neviem na ňu odpovedať ani ja, ani lekári. Vraj sa to raz za čas stane len tak, bez nezistiteľnej príčiny zdravému bábätku. Asi len tá nejaká ´vyššia sila´, ktorá riadi tento svet, pre mňa strašne nepochopiteľne a bolestivo, vie odpoveď,“ znejú Petrine smutné slová.

Tmavovláska napriek krutej skúške nestráca optimizmus: „Naša vytúžená milovaná dcérka Amélia mi dávala ten najkrajší pocit na svete, byť mamou 9 mesiacov a asi bola len príliš dobrá, aby prišla na tento svet… Túžila som po nej odkedy si len pamätám a nikdy by mi ani len nenapadlo, že sa niečo takéto môže stať,“ dodáva na záver bolestivej spovede. Petre má však obrovskú podporu v manželovi a rodine, a tak snáď čoskoro bude mať opäť dôvod na úsmev.

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook