Obľúbený slovenský moderátor a už vyše roka aj vloger, Sajfa, je známy tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva a otvorene povie to, čo si myslí. Aj práve preto ho jedni milujú a druhí nenávidia. Vo svojich vlogoch na internete často ukazuje veci zo svojho súkromia a najnovšie dal svojim divákom možnosť opýtať sa ho na čokoľvek, čo ich ohľadom jeho, jeho manželky, či života všeobecne zaujíma. 

Diváci túto možnosť samozrejme využili a Sajfu zaplavili množstvom komentárov, na ktoré skutočne ponúkol odpovede. Jedna z otázok sa týkala momentu, kedy moderátor prvýkrát povedal svojej, už teraz manželke, Veronike, že ju ľúbi. Aj na túto otázku Sajfa otvorene odpovedal.

Bol som strašne, ale že strašne ožratý,“ začal svoju odpoveď Sajfa. „Ty si nepila, bola si dokonca autom, odviezla si ma domov, ani si u mňa nenocovala. A ja som prišiel domov, viem, že som sa ponáhľal ľahnúť si, lebo som bol hotový, a viem že som bol len v spodnej bielizni a ty si odchádzala, že ok, ty si choď ľahnúť, vyspi sa, v pohodičke všetko, zajtra sa mi ozvi. Ty už si bola mimo bytu a ja som vybehol, len v tej spodnej bielizni, na chodbu a kričal som na teba, že ťa ľúbim,“ odpovedal Sajfa. Jeho manželka, redaktorka Televíznych novín TV Markíza, Veronika Cifrová Ostrihoňová, v zápätí dodala, že potom jej to povedal aj o tri dni, keď už bol triezvy.

Aj vďaka Sajfovej úprimnosti, ktorú ukazuje vo svojich videách, má už jeho kanál na YouTube cez 100 000 odberateľov a stále pribúdajú ďalší.

Zdroj: youtube.com | Foto: youtube.com