Televízna šou Svadba na prvý pohľad si získala medzi Slovákmi mimoriadne množstvo divákov, ktorí s napätím sledovali napredovanie vedou vytvorených vzťahov. Snáď k najobľúbenejším nevestám patrila sympatická Monika Marinčáková zo Skalice, pričom vzťah s hokejistom Michalom jej napokon, žiaľ, nevyšiel.

Napriek tomu ostala dvojica v priateľskom kontakte, a kým športovec žije vlastným životom, inak tomu nie je ani v prípade Moniky. Tá len pred pár hodinami vydesila fanúšikov na sociálnych sieťach, keď zdieľala záber z nemocničného lôžka. Blondínka si totiž prišla na kliniku splniť svoj dlhoročný sen a nechala si zmenšiť dekolt.

„Na túto operáciu som sa odhodlávala roky a vždy som si hovorila, ja pôjdem na operáciu a dám si zmenšiť prsia. Už od pubertálneho veku som mala problém s prsiami. Podprsenky mi boli malé a nemohla som žiadnu zapnúť, takže som si vrch musela kupovať o číslo väčšie. Veľa známych mi povie: veď ty nemáš veľké poprsie. Ja som ale mala, len som to dobre vedela zakamuflovať,” približuje pre Markízu bývalá nevesta svoje trápenie z mladosti.

Ako uvádza, dlhodobo sa vyhýba výstrihom a obtiahnutým veciam, kým problém jej kvôli záťaži robila i chrbtica. “Možno to príde niekomu vtipné, ale skákanie na švihadle bolo pre mňa nemožné. Nehovoriac o tom, ako som sa hrbila. Popravde, teraz ľutujem, že som na operáciu nešla skôr. Pevne verím, že sa mi uľaví, či už po zdravotnej alebo estetickej stránke,” otvára svoju trinástu komnatu. Ako dodáva, hojenie bude o čosi náročnejšie, no verí, že do leta všetko zvládne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/monika_marincakova