Na Farme sa súťažiaci konečne dočkali vytúžených návštev rodín. Najnovšie dorazili najbližší Kiky na čele s jej mamou. Po slovách, ktoré vyriekla ako prvé, ale Rado doslova ušiel.

Farmári sa dočkali vytúženého týždňa, kedy na statku privítavajú svoje rodiny. Súťažiaci sa tešia vždy, keď sa ktosi objaví za bráničkou. Po Baške, Romane či Nikči sa napokon dočkala aj Kika. Medzi rodinou, ktorá prišla fotomodelku navštíviť, sa objavila aj jej mama.

Rado, ktorý sa zdržiaval nablízku, nemá ale po zoznámení práve najlepší pocit. Keď naňho totiž prehovorí Kikina mama, Popradčan doslova ujde a radšej ide píliť drevo: „Zvítali sme sa a potom som išiel píliť drevo, lebo, fu, jej mamina že, to je ten Radko, čo? Ja som normálne išiel preč, lebo ja takéto situácie nemám rád,“ prezradil na kameru. Kika sa pritom nedávno priznala k tomu, ako si s ním predstavuje budúcnosť po Farme. Krátko na to ale vypukla nová vojna, keď to Rado s Kikou poriadne prehnali.

Jeho útek si všimla aj pobavená Romana, ktorý utekala za Radom zistiť, čo sa vlastne stalo: „Nemal som z toho dobrý pocit,“ odvetil farmárke. Napokon odhalil aj to, ako sa v spoločnosti rodinky cítil: „Fu, zle. Tak pozrela na mňa, tak čudne,“ opísal pohľad Kikinej mamy, ktorý nebol podľa jeho slov príjemný. Záletník je zo stretnutia zmätený, keďže je presvedčený, že Kiku neustále pred všetkými iba obraňoval. Ako návšteva Kikinej rodiny skončí, sa dozviete už o pár hodín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza