Diváci televízie Markíza ostali poriadne sklamaní potom, čo sa na obrazovkách ukončilo vysielanie prvej série obľúbeného seriálu Sestričky. Príbehy o štyroch charakterovo rôznych postavách a ich živote si získalo mimoriadne obšírne publikum, pričom diváci Markíze horlivo vyčítali ukončenie natáčania. Ako sa však zdá, všetko je zachránené.

Charaktery štyroch nemocničných sestričiek, ktoré v súkromí bojujú s vlastnými problémami, ale aj lekárske prípady zarezonovali slovenskými divákmi natoľko, že po ukončení seriálu sa na sociálnych sieťach doslova búrili. Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Madárová a Kristína Svarinská sa zhostili svojich úloh mimoriadne presvedčivo a ich postavy si získali nejedného diváka.

Sestričky, inšpirované námetom fínskeho seriálu Syke, boli náhradou za rovnako obľúbený projekt Milenky. Aj napriek vysokej sledovanosti však dostali oba počiny Markízy stopku, avšak dnes je už jasné, že diváci sa predsa len dočkajú napínavého pokračovania seriálu Sestričky.

Okrem hlavných postáv sa v druhej sérii objavia aj celkom nové tváre a ako priznala v rozhovore pre Nový Čas moderátorka a herečka Karin Haydu, jednou z nich bude i jej nádherná dcéra Vanesa. 15-ročná teenagerka však údajne nemá v pláne ísť v šľapajach svojej mamy a šoubiznis berie len ako svoj koníček. Uvidíme však, ako sa jej kariéra vyvinie časom!

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/_vanesaantovska