Obyčajné nakupovanie mladého muža s jeho päťročným synom sa zmenilo na poriadnu drámu. Zákazník Daniel (34) totiž plánoval odovzdať prázdne prepravky do miestneho automatu a rozhodne netušil, že sa situácia zvrtne natoľko, že skončí v nemocnici.

Incident sa udial v trnavskom obchodnom reťazci, pričom Daniel chcel odovzdať prázdne prepravky. Za normálnych okolností ide o záležitosť na pár sekúnd, no predavačka bola údajne nepríjemná a neochotná. To ho nahnevalo a priznal, že na jej adresu si zanadával. ,,Vytočilo ma, že je v práci a mala by byť k dispozícii zákazníkom,“ vysvetlil pre cas.sk.

Nahnevaný muž však nemohol vedieť, že svedkom konfliktu bol aj priateľ predavačky, ktorý bol taktiež zamestnancom obchodu. Ten stál v rade k pokladni, pričom sa zrazu otočil a Daniela udrel priamo päsťou do tváre. Okamžite ho zaliala krv, pričom jeho syn všetko videl a nemohol zadržať plač.

Napadnutý otec bol prevezený do nemocnice, kde ho evidentne čaká operácia. „Mám posunutý chrup a zlomenú očnicu. Vyhodilo ma to z pracovného života, čo nie je sranda, keďže sa starám o rodinu,“ uzavrel živnostník. V tejto chvíli sa polícia zaoberá obvineniami a celú vec prešetruje.

K celému incidentu sa však pre Nový Čas vyjadrila i hovorkyňa spoločnosti Kvetoslava Kirchnerová: “Naša spoločnosť sa hlboko ospravedlňuje poškodenému zákazníkovi za neakceptovateľný čin, ktorého sa dopustil v čase prestávky na jedlo, zamestnanec našej spoločnosti v skúšobnej dobe. Bol okamžite prepustený z práce. Jeho čin je v príkrom rozpore so všetkými hodnotami, ktoré naša spoločnosť vyznáva. So zákazníkom sme v kontakte a prejavili sme mu našu ľútosť nad týmto činom.”

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.