Len pred niekoľkými hodinami sa prevalil škandál manžela Petry Vadjovej, ktorý aj po liečení sadol za volant s 1,75 promile. Reakcia herečky je ale prekvapivá, keďže sa po Martinovom excese zjavne na manžela nehnevá.

V pondelok sa na verejnosť prevalil ďalší škandál v rodine Petry Vajdovej. 34-ročná herečka sa len nedávno zotavila po protialkoholickom liečení, kde sa zoznámila so svojím manželom Martinom. Vyzerá to ale tak, že kým ona si naozaj vstúpila do svedomia a aktuálne sa snaží začať nový život po boku rodiny a malého Martinka, jej manžel opäť prepadol nebezpečnému návyku.

Pred niekoľkými dňami totiž podľa informácii Nového Času nabúral na kamióne do zaparkovaných áut v areáli v Šamoríne a následne mu polícia namerala v dychu 1,75 promile. Slová jeho exmanželky Renáty pritom jasne potvrdzujú, že rovnaký scenár sa opakoval aj krátko pred jeho nástupom na liečbu.

Herečka ale podľa všetkého bude stáť po jeho boku aj napriek problémom. Neznámy čitateľ prichytil dvojicu počas nedeľného obeda v jednej z bratislavských reštaurácii: “Vyzerali bezstarostne, dali si obed, čašníčka im dokonca urobila spoločnú fotku a potom odišli,” vyzradil. Z reštaurácie ale sadala za volant práve Vajdová, kým Martin ostal so synčekom na zadnom sedadle. Hrnčiříka teraz čaká súd, pričom Vajdovej manželovi hrozí väzenie alebo ďalšia liečba a odlúčenie od rodiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Martin Hrnčiřík, Televízia Markíza