Koronavírusu podľahla opäť hviezda z filmových radov. Známy herec, ktorého milovali aj vďaka úlohe v Star Wars, zomrel v utorok v nemocnici neďaleko Londýna po tom, ako sa u neho objavili komplikácie súvisiace s ochorením COVID-19.

Vo Veľkej Británii, kde je aktuálne oficiálne vyše 25-tisíc nakazených koronavírusom, podľahol ochoreniu COVID-19 aj známy herec. 76-ročný Andrew Jack poslednýkrát vydýchol v nemocnici neďaleko Londýna v utorok v raňajších hodinách.

Hviezda zo Star Wars navyše strávila posledné chvíle bez milovanej manželky, ktorá sa mala nachádzať v nariadenej karanténe v Austrálii. Smutné správy potvrdil pre TMZ hovorca herca Jill McCullough so slovami, že Andrew zomrel na komplikácie spojené s nebezpečným vírusovým ochorením.

Herec sa preslávil rolou v Star Wars, no známy bol aj početnými spoluprácami s hviezdnymi hercami na iných filmoch. Andrew učil špeciálnemu dialektu hercov v novom Batmanovi, Avengers: Endgame, Robin Hood, Sherlock Holmes, Alien vs. Predator, Pán prsteňov, Die Another Day či Captain America. Ochoreniu len pred pár dňami podľahol aj ďalší známy hollywoodsky herec. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter, YouTube/NYOOOZ TV