Petržalkou otriasol prípad 43-ročného muža Dušana J., ktorý mal vystreliť v stredu poobede na Holíčskej ulici pred budovou polície na svoju obeť. Polícia po ozbrojenom mužovi vyhlásila pátranie, no napokon sa našiel mŕtvy. Teraz sa odhalili nové skutočnosti!

V stredu v poobedných hodinách došlo v Petržalke na Holíčkskej ulici k streľbe. 43-ročný Dušan namieril zbraň na svoju obeť a napokon z miesta činu ušiel. Paradoxom je, že k incidentu došlo priamo pred budovou polície. Tá vyhlásila pátranie po nebezpečnom a ozbrojenom mužovi. Svedkyňa, ktorá sa v inkriminovanom čase nachádzala na mieste streľby, opísala, ako k činu došlo. Podľa jej slov prišiel muž na Mercedese, stiahol okno a vytiahol pištoľ, na čo ona z miesta okamžite odišla.

Už o niekoľko hodín však polícia pátranie ukončila s nečakanými správami. Dušan už nie je nažive: “Hľadaný muž je mŕtvy. Pravdepodobne spáchal samovraždu,” uviedla polícia na sociálnej sieti. Dobrou správou však je, že obeť, ktorú previezli po postrelení okamžite do Univerzitnej nemocnice v Bratislave, je momentálne mimo ohrozenia života. Musel však podstúpiť operáciu, no lekárom sa podarilo jeho stav stabilizovať.

Ako uvádza portál Topky, Dušan zrejme nebol žiadne neviniatko a viacerí ho mali označiť za “známu firmu”. V minulosti mal byť dokonca niekoľkokrát trestaný a údajne aj užívať omamné látky. V zákulisí sa povráva aj o žiarlivostnom motíve, pre ktorý mal na muža vystreliť, keďže partnerka obete v minulosti tvorila pár práve s ním. Polícia sa však k prípadu zatiaľ bližšie nevyjadruje, a tak sú akékoľvek informácie len špekuláciami.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR