Ivan Rusina a Fero Sedlák boli súčasťou jojkárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja niekoľko mesiacov a na svojom konte mali už tisíce eur. V piatok 11. mája sa v štúdiu objavili po 90-krát a žiaľ, aj naposledy.

Šikovní a kreatívni chlapci predvádzali na tanieroch hotové umenie a stali sa doslova miláčkmi mnohých divákov, ktorí s radosťou sledovali ich inšpiratívne varenie. V piatok sa v relácii predstavili už v 90. dueli a opäť nesklamali. Tiramisu s moderným „lookom“ na ich spôsob bolo neskutočné a dokonca ich mimoriadne pochválil aj špecialista, ktorý ocenil nápad s prevrátenou šálkou na tanieri. I napriek víťazstvu, však nastal zvrat, ktorý šokoval nejedného diváka pred televíznymi obrazovkami. Chlapci sa rozhodli zo súťaže odstúpiť.

Ako sa dvojica vyjadrila pre televíziu JOJ, mali na to svoje dôvody a už sa to kvôli ich práci a povinnostiam nedalo dlhšie ťahať. Práve kvôli tomuto si povedali, že deväťdesiatka bude konečným číslom a neporazení odchádzajú domov s nahratou sumou 36 000 Eur. Chlapcom teda želáme veľa šťastia a úspechov v ďalšom živote.

Zdroj: TV JOJ | Foto: joj, Instagram