Koncom mája zasiahla celé Slovensko šokujúca správa o náhlom úmrtí známej herečky Silvie Petöovej († 50). Zákernú chorobu tajila pred verejnosťou do poslednej chvíle a stále dúfala v lepšiu budúcnosť. Potvrdzovať to majú aj jej kroky, ktoré spravila pred smrťou.

Silvia Petöová († 50) bola dlhé roky tvárou televíznych seriálov, no intenzívne sa venovala aj divadlu a dabingu. Jej náhly odchod zo sveta šokoval širokú verejnosť, keďže nič nenaznačovalo tomu, že zmáha ťažký boj s rakovinou prsníka. S touto diagnózou mala bojovať posledné dva roky.

Je však zrejmé, že zosnulá herečka mala veľké plány do budúcnosti a rozhodne sa neplánovala vzdať. Pred smrťou si totiž zadovážila dva byty v Bratislave, konkrétne v Starom Meste. Nehnuteľnosti sa nachádzajú na rovnakej adrese, a dokonca aj na tom istom poschodí. Jeden byt financovala z ušetrených peňazí a ten druhý bol financovaný prostredníctvom úveru. Oba momentálne prechádzajú na jediného dediča po Petöovej, ktorým je 19-ročný syn Filip.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Slovenský dabing, Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/Slovenské herečky – Slovak atresses