Šoubiz NEČAKANÝ odchod: Známy markizák sa sťahuje z obrazovky!

NEČAKANÝ odchod: Známy markizák sa sťahuje z obrazovky!

Známa tvár televízie Markíza sa divákom prihovára už celé roky. Po dlhom čase sa ale rozhodla pre nečakaný odchod spred televíznych obrazoviek. Našťastie, v tomto prípade nejde o definitívny koniec, ale len niekoľkomesačnú pauzu. Dôvodom je starostlivosť o malú dcérku.

Redaktor Viktor Serebryakov patrí medzi dlhoročné stálice televízie Markíza. Celé roky sa venoval výrobe reportáží a posledne vycestoval kvôli informáciám pre divákov aj na ostreľovanú Ukrajinu. Koncom februára sa napokon šťastne vrátil domov.

Pred niekoľkými hodinami ale prekvapil fanúšikov a priaznivcov s priznaním, že si dáva niekoľkomesačnú pauzu. Dôvod je viac ako krásny, a to starostlivosť o malú dcérku Aletheu, ktorú mú partnerka, rádiová spíkerka Michaela Kicková, porodila v októbri 2020. „Nič mimoriadne, len som sa rozhodol na pár mesiacov vymeniť mikrofón a kameru za leporelo a plienky. Koniec koncov, na čo chodiť do práce, keď na konci dňa zvyšok času nevenujete tým, na kom vám záleží,“ napísal na Instagrame.

Markizák priznal, že je zrejme čas zopakovať si všetky farby a zvieratká. S humorom sa stavia aj k všetkým povinnostiam, ktoré ho čakajú: „Našťastie ma už lustrovali, zažil som vojnu aj parlament, tak to snáď zvládnem aj medzi deťmi na preliezkach,“ usmieva sa. Jeden z jeho najväčších cieľov je pritom dosiahnuť, aby mala dcéra Alethea po skončení materskej rovnaký počet končatín a prstov. Pred pár dňami šokovala aj šoubizová informácia o stopke pre známeho markizáckeho moderátora.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  IG/rusky_macko │ Foto: Televízia Markíza, IG/rusky_macko

Exit mobile version