Hoci sa hovorí, že máj je lásky čas, v niektorých prípadoch to zrejme celkom neplatí. Známa speváčka Celeste Buckingham tvorila so svojím priateľom zamilovaný párik približne rok, no ich láske odzvonilo. Obidvaja priznali, že sa rozišli.

Napriek tomu, že máj praje skôr zaľúbeným a mnohé páriky sa dávajú dokopy, stáva sa, že iní zas idú od seba. Nečakaný koniec vzťahu Celeste Buckingham (24) a Aleša Mlátilíka (42) ale poriadne prekvapil. Rozvod pritom potvrdila aj známa slovenská herečka, ktorej manžel už podal žiadosť.

Dve hrdličky, ktoré spolu nechýbali na žiadnej akcii a ktorým to mimoriadne pristalo, sa teda oficiálne rozišli. Čudne pritom vyzneli Alešove slová v dnešnom Teleráne, keď dostal otázku o svojej prípadnej svadbe: “Ja som ešte mladý a na svadbu mám čas,” odbil tému. Už o chvíľu na to sa však na Instagrame bývalých zaľúbencov objavili smutné správy.

Aleš zverejnil na sociálnej sieti len veľavravné “Ďakujem” a pripojil krásnu koláž so spoločnými zábermi s Celeste. Pre Tv Markíza napokon potvrdil, že so sympatickou speváčkou naozaj išli od seba: “Rozišli sme sa v dobrom a zostávame priateľmi,” prezradil. Celeste ale pripojila o čosi dlhšie vyjadrenie: “Ďakujem za krásny rok. Prajem ti len to najlepšie, najmilšie a najkrajšie. Nech tvoj život je naďalej plný lásky a šťastia,” odkázala svojmu dnes už bývalému priateľovi. Nuž, aj taký je život.

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Instagram/ales_mlatilik, celbuckingham