Monika Haklová patrí medzi kontroverzné postavičky slovenského šoubiznisu, pričom sa zviditeľnila účinkovaním v reality šou Farma v roku 2012. Už nie raz sa postarala o niekoľko škandálov a určite si znepriatelila mnoho známych osobností. Teraz si zobrala na mušku celebrity a rozhodne na nich nenechala ani jednu nitku suchú.

Svojská blondínka priznala, že keď sa dozvedela o nových pravidlách a zostave Farmy 10, okamžite si spomenula na jednoduchú ,,kadibúdku“. Je totiž zvedavá, či do tohto priestoru plného smradu s húfom múch vlezú fajnové Twiinsky či astrálna Šuvadová.

Tým však posmešky bývalej farmárky iba začali, keďže na adresu Roba Miklu poznamenala, že bude mať určite problémy dodržiavať pravidlá. Spevák sa totiž netají faktom, že nedokáže rešpektovať autority. Následne sa zamerala na Brychtovú, pričom je zvedavá, či sa dáma v rokoch bude sprchovať pred miliónmi divákov. V prípade Twiinsiek však očakáva, že rady ukážu všetko, čo sa bude dať.

Nepochybne najväčším kameňom úrazu v každej sérií Farmy bol nedostatok jedla. „Ich fajnové papuľky si budú musieť zvyknúť, že sushi ani kaviár sa na farme nepodáva. Časom budú radi za nahnité jablká určené pre svine,“ upozornila Haklová pre plusku.sk.

Monika sa však rozčuľovala nad pravidlami, resp. rozdelením farmárov na bohatých a chudobných. Podľa jej názoru, ak všetci súťažia o rovnakú výhru, mali by mať rovnaké podmienky. Je však presvedčená, že sa práve tieto výhody celebritám vypomstia. „Nech sa pripravia na najhoršie, na nevrlosť ostatných farmárov! Som si istá, že po dvoch-troch týždňoch si obyčajní farmári uvedomia, že fajnové známe tváre sú tiež len obyčajní ľudia a dajú im to pekne vyžrať! Zároveň ma všeobecne teší, ako sa Slovensko dozvie, že rozdiely medzi celebritami a necelebritami neexistujú,“ odkázala celebritám skúsená farmárka.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram