Obrovskou tragédiou sa skončilo viac ako dvojmesačné pátranie po päťročnom Armazdovi Andressianovi mladšom. Ostatky malého chlapca boli nájdené pri jazere Cachuma v oblasti Santa Barbara. Armazda mal údajne zavraždiť jeho vlastný otec.

Vyšetrovatelia hľadali chlapca už od 22. apríla 2017, kedy bol v parku v Južnej Pasadene nájdený jeho otec po tom, čo sa pokúsil spáchať samovraždu predávkovaním sa liekmi. Otec, Armazd starší vtedy polícii povedal o jazere Cachuma, kde mal ísť so synom autom. Následne si vraj nič nepamätá. K jazeru boli vyslané jednotky so psami a potápací tím, no chlapca ani jeho telo nenašli.

Polícia Armazda prepustila. Ten však zmenil vizáž (oholenie brady, zosvetlenie vlasov) a presťahoval sa do Las Vegas. 23. júna bol z dôvodu rizika z opustenia krajiny znova zatknutý.

Mužom zákona sa však nakoniec podarilo nájsť bohužiaľ len mŕtve telo päťročného chlapca. Jeho ostatky sa nachádzali v okolí už spomínaného jazera Cachuma. Chlapcov otec tak čelí obvineniu z vraždy, napriek tomu, že svoju vinu popiera. Motívom beštiálneho činu mala byť pomsta za rozvod, namierená voči exmanželke.

Zdroj: miamiherald.com| Foto: Twitter, depositphotos.com