Na televíznych obrazovkách môžete sledovať rôzne programy zamerané na úpravu vzhľadu a celkové premeny, pri ktorých ľudia zhadzujú nadbytočné kilá. Zážitok, ktorý zažil starší pán zo Španielska sa stal ihneď hitom internetu!

José Antonio sa kedysi živil ako elektrikár, no neľahký osud a ťažké životné podmienky ho priviedli do ťažkých depresií a tak skončil bez strechy nad hlavou. Ulicami Barcelony sa tak premával dlhých dvadsaťpäť rokov. Jeho smutný príbeh chytil za srdce nie jedného človeka. Pravidelne sa stretával s vizážistkou, ktorá si ho všimla na ulici a rozhodla sa mu pomôcť. Spolu so svojím tímom zmenili Josého na nepoznanie!

Po celkovej premene, pri ktorej mu ostrihali a zafarbili vlasy i bradu sa prekvapený pán na seba nevedel vynadívať a jeho slova boli naozaj dojemné! „To je neuveriteľné! Naozaj som to ja? Veď som taký iný! Nikto ma nespozná, ak im neprezradím, kto som,”  dojato okomentoval svoj nový vzhľad.

Po neuveriteľnej premene sa snaží José začať nový život. Dokonca sa mu črtá i pracovná ponuka v televízií. Keď človek verí a dúfa, nič nie je stratené a na vlastnej koži to zažil aj tento milý pán, ktorému sa zmenil život z minúty na minútu. Držíme mu palce.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube