Záchranné zložky boli koncom pracovného týždňa privolané v neskorých nočných hodinách k nešťastnej udalosti. Na železničnom priecestí totiž došlo k stretu vozidla s vlakom, v ktorom sa viezlo osem osôb.

Záchranári, hasiči i policajti zasahovali v noci z piatka na sobotu pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na železničnom priecestí v Čadci. K stretu motorového vlaku a nákladného vozidla došlo v nočných hodinách, pričom v čase nehody sa v súprave nachádzalo osem osôb.

Po náraze, pri ktorom nikto z cestujúcih neutrpel žiadne zranenia, sa vlak vykoľajil mimo trať. Ako uviedla Železničná spoločnosť Slovensko, dopravu na úseku Čadca – Makov následne nahradila autobusová preprava. Podľa informácii polície mal rušňovodič v krvi 0,71 promile alkoholu.

https://www.facebook.com/watch/?v=274296336827156

Zdroj: HaZZ, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)