Vážna dopravná nehoda si vyžiadala ďalší ľudský život. Zrážku osobného motorového vozidla s chodcom neprežil 23-ročný mladík. Zraneniam na mieste nehody podľahol. 

Polícia Krajského dopravného inšpektorátu Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vyšetruje príčiny a okolnosti,  ktoré predchádzali vážnej dopravnej nehode, keď sa zrazilo osobné motorové vozidlo s chodcom.

K nešťastiu došlo podľa doterajších informácií v piatok 8.12 v čase krátko po 1.00 h v noci. V tom čase viedol 34-ročný vodič osobné motorové vozidlo značky Renault Trafic (EČV PK) po diaľnici D2, v smere od Petržalky do Malaciek.

„Vodič viedol vozidlo v ľavom jazdnom pruhu a na uvedenom úseku došlo k jeho zrážke s 23-ročným chodcom, ktorý prechádzal kolmo cez diaľnicu sprava doľava (z pohľadu vodiča),“ píše info.sk. 

23-ročný chodec tak utrpel zrážkou zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste udalosti podľahol. Vodič osobného motorového vozidla vyviazol z nehody bez zranení a vykonaná dychová skúška nepreukázala požitie alkoholických nápojov.  Materiálna škoda na vozidle v dôsledku dopravnej nehody bola predbežne vyčíslená na približne 10.000 €.

Zdroj: info.sk | Foto: YouTube