Čoraz obľúbenejší komik František Košarišťan brázdi vody internetu svojimi vtipnými videami, pričom jeho hlášky začínajú byť doslova legendárne. Už pred časom na Instagrame exceloval ako Silvia Kucherenko, Zuzana Plačková, ale aj Nora Mojsejová, pričom práve v jej prevedení si servítku pred ústa rozhodne nedáva.

Je tomu už zopár rokov, čo sa kráľovná Pereša Nora Mojsejová objavovala na televíznych obrazovkách a bez rozpakov sa vyjadrovala k akýmkoľvek aktuálnym témam. Aj keď sa už podnikateľka médiám skôr vyhýba, z času na čas sa do jej kože prestrojí Fero_Joke, ktorý ju imituje a ľudí dostáva svojim prejavom do kolien.

“No, mne že sa neprináleží vyjadrovať do médii na kameru, ale šak oni sa tiež vyjadrili, prečo by som sa nevyjadrila aj ja?! No, ja sa vyjadrím! Jeden deň budem v Pluske, druhý deň budem v Mínuske, tretí deň v Čase, štvrtý deň aj v Nečase. No, tam kde chcem budem ja, aby bolo jasné,” začína svoje najnovšie video mladý sympaťák. Fero v súčasnosti natáča vtipné spoty pre televíziu Markíza, kde sa v prestrojení vydáva za temperamentnú Maju, pričom tentokrát sa nezdržal a nahlas povedal to, čo v sebe dusí množstvo Slovákov.

“Prvá vec- nahrávky z Gorily. To čo si z nás robia k***tov?! Je možné, aby niekto vymazával nahrávky a posielal vyšetrovateľom, aby to mazal?!” rozčuľuje sa “Nora” vo videu, pričom pokračuje. “Samostatná kategória je pán CTRL P, CTRL V, CTRL C, MUDr., Dipl., CsC. *****. Ja nemám vysokú školu, ja mám, môj drahý, vysokú školu života a myslím si, že mi je lepšia. Ja mám podvodné, podvojné a potrojné účtovníctvo, ale by som sa hanbila tam ešte byť, kde som teraz. Kde si ty!” Toto video jednoducho musíte vidieť!

Zdroj: Markiza/YouTube