Obľúbená speváčka Dominika Mirgová, ktorá sa dostala do povedomia poslucháčov ešte ako 15-ročná teenagerka v tretej sérii šou Slovensko hľadá Superstar, dozrieva ako víno. Po hitoch, ktoré jej zabezpečili teplé miesto na domácej hudobnej scéne, zmenila svoje smerovanie a vydáva nový hit, ktorý je úplne iný, než na čo ste boli u sympatickej Trnavčanky doposiaľ zvyknutí!

Dominika Mirgová (27) patrí k najúspešnejším slovenským interprétkam, pričom tri roky od vydania svojho posledného albumu prichádza s novinkou „Toto som ja“. Speváčka si svoju kariéru začala budovať ešte ako mladá teenagerka, avšak postupom času dospela a stala sa vyzretejšou, ženskejšou, pričom aj jej hudobné smerovanie prešlo na celkom novú cestu.

 „Momentálne prežívam najkrajšie hudobné obdobie za celú svoju kariéru. Konečne robím hudbu, akú som vždy chcela. V každej pesničke je kus zo mňa. Na tomto albume sme veľmi tvrdo pracovali. Každú jednu vec si môžem púšťať dookola a neomrzí ma,“ uviedla speváčka, ktorá si však stojí aj za každým zo svojich predchádzajúcich albumov.

Novinka Dominiky, pod ktorú podpísali Hoodini, Marek Šurin, Adiss, Grizzly a len Echo, a teda pätica silných mien slovenskej producentskej scény, vyjde už 24. apríla, pričom je tomu len zopár hodín, čo fanúšikov potešila prvou ochutnávkou z dlho očakávaného albumu. Autorská skladba speváčky, na ktorej texte pracovala spoločne s Adissom, je o zakázanej láske: „Každý si v tom môže nájsť čokoľvek. No ja som sa v poslednej dobe dosť často stretávala s príbehmi, keď sa človek popri svojom vzťahu zamiloval do niekoho iného, alebo im lásku nedopriali iní, alebo sa stretli v zlom čase,“ vysvetľuje Dominika, ktorá si okrem spevu v novom singli prekvapivo aj zarapovala.

Dnes celkom nová Dominika nakrútila ku skladbe „Vzduch“ aj videoklip, ktorý je celkom iný, než ste u nej boli doposiaľ zvyknutí. „Chcela som, aby sa odlišoval od mojich predchádzajúcich a aby v divákovi zanechal emóciu. Aj sa tak stalo,“ hodnotí pozitívny výsledok svojej prvej spolupráce s Romeofilms.

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial