Televízia Markíza stavia už roky na osvedčené mená moderátorov, ktorí sa prihovárajú divákom vo večerných Televíznych novinách o 19. hodine. O to väčší šok pre mnohých nastal vo chvíli, keď sa na obrazovkách zjavila za moderátorským stolčekom celkom nová dvojica.

Televízne noviny o siedmej večer patria dlhoročne k najsledovanejším na televízii Markíza. Vedenie si preto dáva obzvlášť záležať na tom, koho posadí za moderátorský pultík. Obvykle staví na dlhoročné a ostrieľané mená, no občas skúsi šťastie aj s vychádzajúcimi hviezdami, ktoré naberajú na popularite.

Najnovšie modrožltá televízia prekvapila v pondelok 18. júla, keď sa pred divákmi objavila nová dvojica. Za mužskú časť moderoval novinky z domova i zahraničia Daniel Očenáš, ktorý sa až doposiaľ venoval športu. Po jeho boku zasadla krásna Zuzana Čimová.

Tmavovláska v máji skončila po pár mesiacoch v Teleráne, no ihneď presedlala na Televízne noviny o 12. hodine. Odtiaľ moderátorku presunuli rovno do hlavného vysielacieho času Markízy. Keďže nie je pred kamerou nováčik, svoju premiéru zvládla na výbornú. Či si Čimovú v hlavnom spravodajstve obľúbia aj diváci, sa ukáže až po niekoľkých vysielaniach. Ďalšia známa exmarkizáčka priznala po operácii zdravotné problémy.

Pondelkové správy si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza/Televízne noviny