Nová séria reality šou Farma pomaly prichádza na obrazovky televízie Markíza a jej verní fanúšikovia sa postupne zoznamujú s novými súťažiacimi. Iba 23-ročná Stanka z Čachtíc sa takisto rozhodla zabojovať o finančnú výhru a splniť si svoj sen o vlastnej značke oblečenia. 

Neposedná Stanka Klčová, nádejná návrhárka oblečenia s ambíciami v moderovaní či získavaní nových sledovateľov na sociálnych sieťach, túži po pozornosti a nebojí sa zariskovať! Ozvala sa v nej súťaživá povaha i túžba o raketové naštartovanie finančnej nezávislosti, a tak nezaváhala a prihlásila sa do divokej reality šou.

Stanka sa po štúdiu na anglickom gymnáziu rozhodla pre zmenu prostredia a v rámci svojej profesie vycestovala na Cyprus či Rhodos. V Ománe sa zamilovala do muža, s ktorým sa presťahovala do Turecka, kde sa naplno prejavila jeho tyranská povaha. Zavrel ju doma a zakázal jej kontakt s rodinou či priateľmi, podarilo sa jej však utiecť naspäť na Slovensko.

Ako blondínka prezradila, z hrôzostrašnej životnej situácie sa nezrútila a na dobro a lásku v ľuďoch nezanevrela. Má chuť bojovať a priučiť sa na statku remeslám, no pri jej súťaživej a výbušnej povahe však môže naraziť na problémy s ostatnými súťažiacimi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza