Novinár verejne urazil Simu Magušinovú: Teraz zverejnil nečakané slová!

Dátum:

Nedávno sa do slovenskej speváčky Simy Magušinovej pustili novinári z denníka SME. Zdá sa, že sa rozhodli vypustiť paru nevhodným spôsobom, a to urážaním obľúbenej umelkyne, no jeden z nich sa rozhodol pre nečakaný krok.

Speváčka Sima Magušinová musela v týchto dňoch čeliť veľmi nepeknej kyberšikane, ktorá bola zameraná na jej hudobnú tvorbu. Komentátor Peter Tkačenko a publicista Rado Ondřejíček však zašli ešte ďalej. ,,Ona je kresťanka. Nemal by si sa vysmievať postihnutým,“ takto znel jeden z komentárov publicistu.

Konverzáciou novinárov na sociálnej sieti sa dokonca zaoberá aj generálna prokuratúra, ktorá preveruje, či nedošlo k spáchaniu trestného činu hanobenia národa, rasy a presvedčenia. Ondřejíček však náhle zmenil rétoriku, keďže sa ospravedlnil. ,,Áno, prestrelil som. Prepáčte. Urazil som ľudí, ktorých som uraziť nechcel a ani Sima Magušinová, ako človek, nie je tá, s kým mám reálny problém, nie ona je nepriateľ, úplne iní ľudia sú. Jej sa ospravedlňujem zvlášť,“ napísal na sociálnej sieti.

Publicista vyhlásil, že takto nemá vyzerať sloboda slova či povaha slovenskej kultúry. ,,Bol to vtip, blbý, a mimo, snáď nie je hanba to uznať. Myslím, že primárnym dôvodom, prečo som ho spravil bolo, že som nepoužil mozog. Aj ako agnostický ancikrist alergický na pretláčanie náboženstiev do života spoločnosti mám nepochybne na viac. Toto nebola moja najlepšia možná verzia,“ dodal uvedomujúc si svoje veľké pochybenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Rado Ondřejíček  |  Foto: FB/Rado Ondřejíček, Sima Magušinová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...