Slovenská speváčka a herečka Dorota Nvotová patrí k výrazným postavám v našom šoubiznise. Dôvodom je predovšetkým jej ostrý jazyk, keďže svoj názor hovorí bez servítky a rada pridá aj pár vulgarizmov. Nie je tak veľkým prekvapením, že si zgustla aj na ľuďoch, ktorí sa odmietajú očkovať.

Dorota Nvotová sa netají tým, že očkovanie proti koronavírusu podporuje, pričom sama je dvakrát zaočkovaná. Nedávno však skončila v nepálskej nemocnici s embóliou, no lekárom sa podarilo jej zlý zdravotný stav stabilizovať. Pôvodne mala po odchode z nemocnice cestovať späť na Slovensko, kde by sa dala opäť zaočkovať a podstúpila ďalšie vyšetrenia.

39-ročná speváčka však priznala, že sa bojí cestovať domov vzhľadom na epidemiologickú situáciu v krajine. Niet sa čo diviť, že v nej rástol hnev a veľká frustráca, ktorá vyústila do ostrého statusu na sociálnej sieti. ,,O**bali nás. Nás očkovaných, ohľaduplných, zodpovedných. Dalo sa to, samozrejme, čakať. Neočkovali sme sa preto, aby sme boli odmeňovaní. Očkovali sme sa, aby sme chránili seba aj blízkych. Teraz sme to my, kto musia chrániť aj tých naozaj názorovo “ďalekých“. Oni na to dlabú, riskujú svoje životy a my ich zachraňujeme,“ myslí si dcéra zosnulého hudobníka Jara Filipa a herečky Anky Šiškovej.

Rodáčka z Považskej Bystrice následne ešte pritvrdila. ,,Je to ako keď som vyrastala s o 5 rokov mladšou sestrou. Bolo jedno, kto je v práve. “Dorotka si staršia, ustúp!“ A tak zase ustupujeme. Pokorne čakáme, kým sa umúdria alebo pokapú. Potom môžeme ísť von žiť život, ktorý nám bol ako zodpovedným občanom sľúbený,“ upozornila na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Dorotka Nvotova  |  Foto: FB/Dorotka Nvotova, IG/nvotovadorota