Budú to tri roky, čo známy herec pocítil želiezka na rukách potom, čo bol obvinený zo znásilnenia troch žien. V tom čase sa mu podarilo dostať na slobodu a po vyšetrovaní bol dokonca zbavený obvinení. Pred pár dňami sa však situácia radikálne zmenila a umelec si vypočul verdikt: “Vinný!”

Herca Dannyho Mastersona môžete poznať z legendárneho seriálu Tie roky sedemdesiate. Mnohých jeho kolegov, fanúšikov, a predovšetkým rodinných príslušníkov šokovalo, keď bol obvinený zo znásilnenia troch žien. V minulosti porota nedokázala vyhlásiť verdikt a umelec sa dostal na slobodu.

Medzičasom sa však našlo dostatok dôkazov, aby sa musel opäť postaviť pred porotu. V roku 2001 mal znásilniť 23-ročnú ženu, o dva roky neskôr prinúť k pohlavnému styku 28-ročnú ženu a vzápätí zneužil 23-ročnú ženu, ktorú pozval do svojej vily. Obete sa obávali prehovoriť, keďže boli súčasťou scientologickej cirkvi. Mali strach z vyhrážok a vylúčenia, kedy by skončili bez rodiny a priateľov. Samotný Masterson má dokonca zastávať u scientológov významnú funkciu.

Slávny herec bol napokon pred pár dňami uznaný vinným zo znásilnenia dvoch z troch žien. Jeho žiadosť o prepustenie na kauciu bola zamietnutá, v dôsledku čoho zo súdnej siene smeroval priamo do cely. Pri vyhlásení verdiktu sa jeho manželka Bijou Philips zrútila, pričom ju musela utešovať samotná sudkyňa. O výške jeho trestu sa rozhodne na ďalšom pojednávaní, a to 4. augusta. Momentálne mu hrozí 30 rokov až doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: IG/dannymasterson, FB/That ’70s Show (Official), Unsplash