V Spišskej Novej Vsi našla polícia otrasný nález. V rámci pátracej akcie sa našlo mŕtve telo 77-ročného dôchodcu, na ktorom polícia evidovala viaceré strelné zranenia.

V Spišskej Novej Vsi našla polícia otrasný nález v rámci pátracej akcie v katastri obce Levoča. Nehybné telo 77-ročného dôchodcu našli bez známok života s viacerými strelnými zraneniami. Zločin vyšetrujú ako vraždu. Ešte zarážajúcejšie je, že telo muža sa našlo v lese.

Na tele nebohého, po ktorom bolo vyhlásené pátranie pre nezvestnosť dňa 19.04.2019, boli zistené viacnásobné strelné zranenia, preto bola na miesto vyslaná výjazdová skupina odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Prešove, ktorá do neskorých večerných hodín vec dokumentovala na mieste ako obzvlášť závažný zločin vraždy,”  informuje polícia.

Telo pritom objavili mimo miesta bežného pohybu ľudí a v súčasnosti prebieha rozsiahle vyšetrovanie a pátranie po zločincovi. Polícia nateraz neposkytuje vzhľadom k procesným úkonom žiadne ďalšie informácie, až do doby, kým to prípad nebude povoľovať.

Na tomto mieste neznámy páchateľ zanechal telo mŕtveho muža

Zdroj │ Foto: Facebook/ Polícia SR