Čoskoro to bude rok, čo speváčka Andrea Fischer zomrela po údere do hlavy v kúpeľni. Žialil za ňou hlavne jej manžel Otto Weiter, ktorého museli pri trúchlení niekoľkokrát ratovať záchranári. Dnes sa však situácia zmenila a miláčik postarších dám sa rozhodol pre radikálny krok.

Otto Weiter nedávno priznal vzťah so speváčkou Petrou Maxin, ktorá sa mala do jeho domu nasťahovať už štyri mesiace po smrti Andrey Fischer. Spevák známych šlágrov sa dokonca rozhodol, že je čas posunúť sa vpred, v dôsledku čoho sa plánuje zbaviť všetkých vecí po zosnulej manželke.

Presne 15. júla na výročie smrti 47-ročnej umelkyne sa totiž uskutoční burza. ,,Môžete si za minimálne ceny kúpiť halenky, blúzky, šaty, topánky a veľký výber bižutérie,“ uvádza sa na plagáte. Návštevníci sa však môžu tešiť aj na koncerty Evy Mázikovej, Jadranky, skupiny Akcent Live a Dua Muzika.

65-ročný umelec taktiež prezradil, na čo budú zarobené peniaze určené. ,,Touto formou si máte možnosť nielen zakúpiť niečo na pamiatku, ale zároveň tým pomôžete detičkám v Národnom centre detských chorôb na oddelení onkológie a hematológie, pretože celý výťažok z tejto charitatívnej burzy poputuje, ako by si to Andrejka istotne priala, práve k detičkám, ktoré to potrebujú najviac,“ napísal Weiter na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Otto Weiter  |  Foto: FB/Otto Weiter, Andrea Fischer, Lucia Senasiova Photography