Americký seriál Odpadlík sa preslávil v 90. rokoch, pričom bol na Slovensku mimoriadne obľúbeným, a dokonca ho môžete sledovať v reprízach až dodnes. Dôvodom, prečo si ho diváci obľúbili, je rozhodne hlavný hrdina Lorenzo Lamas, ktorý vyzerá výborne, aj keď sa na ňom podpísal zub času.

,,Bol policajtom, a dobrým, no spáchal ten najhorší hriech. Svedčil proti skorumpovaným kolegom, ktorí sa ho pokúsili zabiť. Zasiahli jeho milovanú ženu. Falošne obvinený z vraždy sa túla po krajine. Štvanec poľujúci na štvancov. Lovec ľudí. Odpadlík,“ tieto slová zneli v úvodnej znelke seriálu, pričom v zábere jazdil na motorke dlhovlasý svalnatý chlapík, ktorý sa snažil očistiť svoje meno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Bol ním Lorenzo Lamas, ktorý do roku 1997 stvárňoval postavu Rena Rainesa, vďaka čomu sa z neho stala akčná hviezda. Legendárny príbeh milovali tisícky divákov, pričom mnohé fanynky boli do zvodného drsňáka platonicky zamilované dlhé roky.

Herec má dnes 62 rokov, je piatykrát ženatý a dokopy má šesť detí. Pred pár dňami sa dokonca zúčastnil akcie s fanúšikmi, kde stretol kolegov zo seriálu. Okrem hlavného hrdinu sa tu ukázala herečka Kelly Hu či predstaviteľ ďalšieho lovca ľudí Branscomb Richmond. Aj keď Lorenzovi pribudla na tvári nejaká tá vráska a zbavil sa svojich dlhých vlasov, charizma u neho dozrieva aj naďalej.

Predtým

Teraz

Zdroj | Foto: Instagram/magowale, renegade_lamas, Facebook/Lorenzo Lamas